logo

Сoncerts

"Life, like a miracle!" Сharity tour.

Gerodes estonian tour Johvi Tallinn est
johvi konts maja logo  06. june 2013, 19.00 – Johvi Concert Hall.
Jõhvi Kontserdimaja, Pargi tn 40, Jõhvi

vene kult kesk logo  14. june 2013, 19.00 – Russian Cultural Center, Tallinn.
Vene Kultuurikeskus, Mere pst. 5, Tallinn

narvakirik-logo    19. june 2013, 19.00 – Narva Alexander's Cathedral.
Kiriku 9, Narva.

Idee teha Eestis kontserttuur sündis möödunud aasta sügisel. Peamise motiivina oli soov tutvuda vene keelt kõneleva ja vene kultuurist huvituva auditooriumiga Eestis ja tutvustada Elina uut albumit „Keda vajame?"

Südames põles soov leida eesmärk mis väljub isiklike huvide raamidest. Leidsime selle lähedalt – Kiikla lastekodu lapsed lastekodu LOGO   vajasid finantstoetust selleks et, minna kolmandat korda hipoteraapia laagrisse. Hobustega tegelemine rõõmustab lapsi ja parandab nende vaimset tervist.       kiikla lastekodu 1 kiikla lastekodu2

Kevadel liitus meeskonnaga noor andekas pianist Rain Rämmal. Tandemi koostöötulemuseks kõlavad Elina laulud laval jazz-rock stiilis.

Kuulajate hinnangul on Elina Gerodese häälekõla ja tema esinemise siirus lähedane Anna Germani esitusele. Ta püüab õigustada seda kõrget hinnangut oma püüdlusega muuta iga kontsert väikeseks imeks. Kirjutab erilise süžee, mis saab oma võluväe igalt saalis viibivalt kuulajalt.

Laulude teemaks on oma tee otsingud, saatuste põimumine, linna ja looduse ilu, armastus, iga eluhetke võlu, katsumused ja abi Ülevalt.

Küsimusele, mida Elina ootab oma juunikuu kontsertidelt, vastas Elina: „Ootan kohtumist uute kuulajatega, et tänu ja armastusega vaadata silma igaühele, kes sel päeval on saalis. Soovin jagada sellest, mille kohta ei saa vaikida mu süda. Ja peamine, meil on võimalus koos aidata lapsi, kes vajavad meie abi ja toetust."

Loe kontsertidest lähemalt ja osta pilet: www.piletilevi.ee; www.piletmaailm.com või saali kassadest.